Menu
Alışveriş Sepetim

Yer Karoları

Yer Karoları

Yer Karoları

En sağlam plastikten tasarlanan yer karoları ile zemininize teması kesmekte güvenle kullanabilirsiniz. Birçok çeşit ürün yelpazesini bulabileceğiniz sitemizde istediğiniz ürünü inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Yer Karo Modelleri

Sitemizde çok çeşitli yer karosu bulunur. Ortopedik özellikli ve plastikten yapılmış zemin karolarını kullanarak özellikle kaygan zeminler ile teması engelleyebilirsiniz. Havuz kenarlarında kullanılan yer karolarını dilerseniz geniş alanlara da uygulayabilirsiniz. Birçok farklı modelde yer karosunu sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Siyah, gri, koyu mavi ve açık mavi renk seçenekleri ile birçok çeşit zemine renk uyumu sağlayan özelliktedir. 33 x 33, 25 x 25, 30 x 30, 50 x 50, gibi birçok boyutta yer karosu çeşidi sitemizde bulunur. Ortopedik özellikli olan model ile rahat bir yürüyüş imkanı sağlar.

Sadece kaygan zeminlerde değil, ısı kaybının önlenmesi amacıyla da kuru zeminlerde de kullanılabilir. Ayrıca yer karoları yer ile teması engellediği için yerde biriken suya da ayağın temasını engeller. Bu sayede kayma ve düşmelere karşı güvenliği sağlar. Yer karolarının en önemli özelliklerinden biri de istendiği zaman karoların toplanıp farklı yere takılıyor olabilmesidir. İstiflenip saklanabilir. Böylece gerekmediği durumlarda saklanarak daha uzun süre kullanılır.

Yer Karo Çeşitleri

Sitemiz üzerinde yer alan ortopedik yer karoları haricinde farklı modellerde yer ızgaraları da bulunur. İnce uzun şekilli ya da kare delikli modellerde ürün sitemizde yer almaktadır. Özellikle esnek olmaları ve her türlü zemine kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca kurulumu da oldukça kolaydır ve hiçbir şekilde el becerisi gerektirmez. Bu sayede döşemesini yapmak için ekstra usta çağırıp ek maliyete hiç gerek yoktur.

Yer Karo Fiyatları

Yer karoları çeşitleri ve ürünler ile ilgili birçok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Başka mağazalara göre çok daha uygun fiyatlarla sitemizden sipariş verebilirsiniz. 3 ile 7 iş günü arasında ücretsiz kargo avantajıyla sahip olabilirsiniz. Ödemeleri ister kredi kartınız ile ister EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartına vade farkı olmadan 3 taksit avantajı sağlıyoruz.

En şık ve en kullanışlı yer karolarını enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Birimlerimiz