Menu
Alışveriş Sepetim

Kağıt Havlular

Kağıt Havlular

Kağıt Havlular

Banyo, mutfak ve tuvalette kullanılan kağıt havlular; genellikle selülözden üretilmesiyle dikkat çekerler. Değişik birçok markanın üretmiş olduğu farklı türleri vardır. Kullanım alanının geniş olması, ürünlere işlevsellik katar. Hem ıslak hem de kuru zeminlerde ortaya çıkan lekelerin yanı sıra el ve yüz kurulaması sırasında da her daim tercih edilirler.

Kağıt Havlular Modelleri

Kağıt havlular, farklı modelleri ve sahip olduğu özellikler sayesinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Havlular hem ıslak zeminlerin kurutulması hem de kirlerin başarılı bir biçimde toplanabilmesi için kullanılırlar. Aynı zamanda el ya da yüz yıkama işleminden sonra tercih edilmesi, ne kadar işlevsel olduklarının en büyük kanıtıdır. En başarılı ve dayanıklı maddelerden birisi olan selülöz ile üretilmişlerdir. Bunun oranı tam yüzde 100 şeklindedir. Hem tek hem de çift katlı olan modelleri vardır. Hızlı, başarılı ve sorunsuz bir emiş için çift kattan tasarlanmış olanların sağladığı performans çok daha yüksektir. Oldukça yumuşak olan dokusu sayesinde ipeksi bir his uyandırır.

Kağıt havlular, ISO standartlarına tam bir uyumluluk gösterir. El değmeden üretilmişlerdir. Rulo olan türleri vardır. Bunların otomatik olarak çalışan makinelerde kullanılmasının önünde hiçbir engel yoktur.

Kağıt Havlular Özellikleri

Kağıt havlular arasında değişik tasarımlar öne çıkar. En bilinenlerden birisi rulo olandır. Her alanda kullanıma uygun şekilde üretilmişlerdir. Aynı zamanda Z harfini andıracak şekilde katlanabilme özelliğine sahip olanlar da mevcuttur. Bunlar, özellikle çekmeli olarak bilinen dispenserlarda tercih edilebilir. Hiçbir uyum sorunu söz konusu değildir.

Kağıt havlular, farklı markalar tarafından üretilmişlerdir. Bunların tümü piyasanın hem en iyi hem de kaliteli işletmeleri olmalarından dolayı beklentileri sonuna kadar karşılarlar. 6, 12, 18 rulo olacak satılmaktadır. Özel bir ambalaj içinde yer alır. Uzun süreli kullanım için idealdir.

Kağıt Havlular Fiyatları

Kağıt havlu fiyatları yüksek olmayan ve son derece cazip meblağlarıyla öne çıkar. Bu avantajı kullanarak, en iyisini fazla para ödemeden satın alabilme imkanınız söz konusu. Enucuzexpress.com size bu fırsatı haftanın her günü ve günün her saati sunarak, avantaj elde etmenizi sağlıyor. Üstelik ödeme yöntemleri oldukça güvenli.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Birimlerimiz