Menu
Alışveriş Sepetim

Kağıt Ürünler

Kağıt Ürünler

Kağıt Ürünler

Kağıttan yapılan her türlü ürün, gündelik hayatın değişmeyen bir parçası olmuştur. Bunların başında peçete ve havlular gelir. Hem temizlik sağlaması hem de hijyen dolu bir ortam oluşturmasıyla dikkat çekerler. Birkaç kez kullanım özelliğine sahip olan ve yine kağıttan üretilmiş her türlü mutfak gerecini de unutmamak lazım. Genellikle piknik ve benzeri aktivitelere gidildiği zaman tercih edilirler. Kağıt ürünler farklı türleri ile sitemizde.

Kağıt Ürünler Nelerdir?

Kağıt ürünler geniş bir skalada satılan onlarca değişik üründen oluşurlar. Bunların başında havlular gelir. Hem vücut üzerinde, özellikle yüz ya da el kısmında hem de değişik birçok yüzeyin kurutulmasında kullanılması en dikkat çekici özellikleridir. Kağıt ürünler sınıfındaki havluların tek katlı, çift katlı ve üç katlı olmak üzere modelleri vardır. Bunların tümünde yüzde yüz selüloz öne çıkar. Selüloz olarak bilinen malzemenin yüzde 100 olması sayesinde etkinliği de çok yüksek bir hale gelir. Bu sayede sıvının emilimi kolay bir hale gelir.

Kağıt ürünler peçeteleri de kapsar. Günlük kullanım içinde insanların en fazla tercih ettiği peçeteler hem ev hem de değişik işletmelerde öne çıkarlar. Bunun yanı sıra her daim kullanılmasından dolayı son derece kaliteli olması gerekir. Bunu sağlayan birden çok marka ve modele erişim sağlayabilir ve hızlı bir biçimde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kağıt Ürünlerin Çeşitleri Nasıldır?

Kağıt ürünler çeşitleri, hem sayıya hem de şekle göre farklılık arz eder. Ne kadar ihtiyaç söz konusu ise ona göre satın alabilirsiniz. Şekillerine baktığımız zaman bir kısmının oval bazılarının dikdörtgen ya da kare olduğunu görmekteyiz. Kağıttan yapılmış olan mutfak gereçleri de söz konusudur. Özellikle tek kullanımlık olmaları sayesinde öne çıkarlar. Piknik ve benzeri organizasyonlarda tercih edilmeleri mümkündür. Kaliteli malzemeden üretilmişlerdir.

Kağıt Ürünler Fiyatları Nasıl?

Kağıt ürünler alabilmek için fahiş fiyatları ödemenize hiçbir şekilde gerek yok. Çünkü firma olarak kaliteden taviz vermeyen, ücretlendirmeyi uygun bir biçimde yapan bir anlayışa sahibiz.

Kağıt Ürünler Satın Alma

Enucuzexpress.com erişimini yaparak, online ödeme sistemleri üzerinden çok fazla ödemeden aradığınız kağıt ürününü hemen satın alın. Hızlı kargo sayesinde fazla beklemenize gerek yok.

Brand: Paşabahçe
ÖzelliklerDelux Kullan At kağıt Masa Örtüsü Su Ve Yağ Geçirmez 6 mKullan at özellikte 100x120 cm 5 adet masa örtüsü içermektedir.Evde, kafede, otelde piknikte kısacası yemek yenen her yerde kullanabilirsiniz.Su, yağ, sıvı geçirmez, yumuşak dokulu ve doğada çözünebilen özelliktedir.Perforeli olması i..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz