Menu
Alışveriş Sepetim

Yanıcı ve Yakıcılar

Yanıcı ve Yakıcılar

Yanıcı ve Yakıcılar

Yakıcı maddeler bahçelerde piknik alanlarında kampta mangal ve ateş yakmanızı sağlayan ve kolaylaştıran ürünlerdir. Yanıcı maddelere ise çakmak gazı gibi ürünlerdir.

Yanıcı ve Yakıcılar Çeşitleri

Yakıcı maddeler mangalda ve sobada ateş yakmak için kullanılan kömürler, odunlar ve bunları daha kolay tutuşturmak için kullanılan jel ve çıralardır. Reşo yakıtları ve mangal çıraları daha kolay ve hızlı şekilde ateş tutuşturmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Reşo yakıtları benmari, konserve ve osmanlı ocağı gibi ürünlerde ısıtıcı olarak kullabilmektedir. Jel ve metanol içeren çeşitleri bulunmaktadır.

Yanıcılar çakmak gazı ve zippo benzini gibi maddelerdir.

Yanıcı ve Yakıcıları Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Yanıcı ve yakıcı maddeler çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır. Kontrolsüz temas halinde yangına sebebiyet verebilir. Yutulması ve cilt, göz teması halinde büyük ve kalıcı zararlar verebilmektedir. Bu durumlarda acilen bir doktora görünülmesi gerekmektedir.

Yanıcı ve Yakıcılar Fiyatları

Yanıcı ve yakıcı ürünlerin fiyatları oldukça uygun ürünlerdir. Sitemizden yanıcı ve yakıcı ürünleri çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Siparişleriniz 1ile3 gün arasında kargoya teslim edilir. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten yanıcı ve yakıcılara enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Brand: Alezy
ÖzelliklerMasa lambaları, meşale ve kandilleriniz yakabilirsiniz.Nostaljik gaz lambalarınızı yakmak için kullanabilirsiniz.Likit parafin içermektedir.Ürün 250 ml'dir.Ürün üzerindeki ambalaj, etiketler ve renkler üretici firmanın dönemsel reklam değişiklileri sebebiyle farklılıklar gösterebilir.Not: ..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerKapağı açılır&kapanırdır.1 paket 270 ml çakmak gazı barındırır.Doldurabilir çakmaklarınızı çöpe atmayın, tekrar doldurun.Ürün üzerindeki ambalaj, etiketler ve renkler üretici firmanın dönemsel reklam değişiklileri sebebiyle farklılıklar gösterebilir.Uygulama görselinde bulunan zippo ça..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz