Menu
Alışveriş Sepetim

Torf ve Bitki Besinleri

Torf ve Bitki Besinleri

Torf ve Bitki Besinleri

Evlerimizde, iş yerlerimizde saksılarda baktığımız süs bitkileri ve çiçeklerbahçelerimizde yetiştirdiğimiz ürünler çeşitli işlemlerden geçmiş olan torf ya da Coco peat topraklarında yetiştirilir. Bu topraklarda çiçek besini açısından zengindir. Bu topraklar kullanılmasına rağmen bitkiler serpilmek, yeşermek, büyümek ve çiçek açmak için yeterli besini alamayabilir. Torf ya da Coco peat kullanıldıktan sonra yetiştireceğimiz bitkiye bitki besini de eklenmelidir.

Torf ve Bitki Besinleri Çeşitleri

Torf sulak bölgelerde yer altından kalmış olan hayvan ve bitki artıklarının fosil hale gelmesiyle oluşmuştur ve genellikle süs bitkilerinde kullanılmaktadır. Verimiliği nedeniyle çiçek gübresi olarak kullanılan Kokopit toprağı hindistan cevizden arta kalanların işlenmesiyle ortaya çıkmaktadır. Tropikal bitki besinleri tüm besinleri içermektedir, tüm çiçekli bitkilerde ve çiçeksiz bitkilerde kullanılabilir. Bu besinler bitkilerin sağlıklı ve hızlı büyümesini sağlar. Bitki besinleri halk arasında bitki coşturan ya da çiçek coşturan adlarıyla da bilinmektedir. Süs bitkileri yetiştirirken çiçek besini kullanmaya dikkat edilmelidir.

Gübre, toprağa karıştırılarak, içinde bulundurduğu azot, fosfor, potasyum gibi elementlerle bitkilerin beslenmesine önemli katkıda bulunur. Gübrelerin toprağa katılmasına ya da direkt bitkiye dökülmesine gübreleme denir. Gübreler organik gübre ve ticari gübre olarak ayrılmaktadır.

Torf ve Bitki Besinleri Fiyatları

Piyasaya ortalamasına bakıldığında torf ve bitki besini fiyatlarının çok uygun olduğu göze çarpmaktadır. Biz de torf ve bitki besinlerini piyasa ortalamasının altında oldukça uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. ürünlerinizi siparişinizden itibaren 1 ile 3 gün içinde kargoya veriyoruz. Belirtilmiş olan sepet tutarına ulaştığınızda siparişlerinizi ücretsiz kargo avantajı ile tarafınıza gönderiyoruz. Ödemeleriniz Kredi kartı ve havale-EFT seçeneklerinden dilediğiniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten torf ve bitki besinlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.1 litre suyun içerisine 1 kapak bitki besini eklenerek bitkinizi sulayabilirsiniz.0,3 litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıArıcılarÜrün Mo..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.1 litre suyun içerisine 1 çay kaşığı bitki besini eklenerek bitkinizi sulayabilirsiniz.125gr hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıArıcılarÜrün..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.3 litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıTropikalÜrün ModeliBitki ToprağıÜrün Ebatı3 LitrePaket İçeriği1 Adet 3 Litre Bitki..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.20 litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıGreen Fresh    Ürün ModeliBitki ToprağıÜrün Ebatı20 LitrePaket İçeri..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.1,5 litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıDiğerÜrün ModeliSukulent Kaktüs ToprağıÜrün Ebatı1,5 LitrePaket İçeriği1 Adet 1,5 Litre Sukulent ..
11,70TL
Vergiler Hariç:11,70TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.1 litre suyun içerisine 1 kapak bitki besini eklenerek bitkinizi sulayabilirsiniz.225 ml litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıTropikalÜrün..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
ÖzelliklerZenginleştirilmiş minarellerden üretilmiştir.Bitkinin sağlıklı ve düzenli büyümesini sağlar.Bitkilere sprey şeklinde püskürtünüz.Periyodik olarak kullanımı tavsiye edilir.250 ml litre hacmindedir.Ambalajın arka yüzünde kullanım talimatı vardır. Teknik DetaylarÜrün MarkasıTropikalÜrün Mo..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz