Menu
Alışveriş Sepetim

Termos & Isıtıcılar

Termos & Isıtıcılar

Termos & Isıtıcılar

İçecekleri uzun süre soğuk ve sıcak tutmaya yarayan termoslar gitgide günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almaya başlıyor. Evden çıkarken yanımıza soğuk su, çay ya da kahve alıp yolda ve ya gittiğimiz yerde içmeye devam etmek isteyebiliyoruz. Bu konuda termos bu içecekleri istediğimiz ısıda uzun süre kalmasına yardımcı oluyor ve içecek zevkimizi sürdürmemizi sağlıyor. Isıtıcılar suyu ısıtmamızı sağlayan genellikle elektrikli ürünlerdir.

Termos & Isıtıcı Modelleri

Farklı şartlara göre çeşitli modellerde termoslar üretilmiştir. Kulplu ve kulpsuz termos modelleri mevcuttur. Kalabalık bir grup büyük boy termoslar tercih edilir. Büyük boy termoslar rahat kullanabilmek için genellikle kulplu olur. Tek kişilik termos modelleri kulplu ve kulpsuz tercih edilebilir. Bardak tarzında, kulplu mug, adı verilen termoslar da küçük boyutlu olması sebebiyle tercih edilir.

Termos & Isıtıcı Çeşitleri

Çelik malzemeden yapılmış olan termoslar özel yapısı sebebiyle ısıyı içeride hapseder ve uzun süre ısıyı korur. Büyük boy termoslar piknikler, uzun yolculuklarda ve kamplarda en büyük yardımcınız olacaktır. İçindeki içeceği bir bardağa dökmeden içebilmenize olanak sağlayan ağızlıklı termos modelleri de günlük yaşantınızda yanınızda taşıyabileceğiniz ve içeceğinizi istediğiniz sıcaklıkta uzun süre tutabilen termoslardır. İster elinizde taşıyın ister çantanıza koyun ve istediğiniz yere içeceğinizle beraber gidin.

Termos & Isıtıcı Fiyatları

Termos ve ısıtıcı fiyatları malzeme ve model farkına göre çeşitlilik göstermektedir. Piyasa ortalamasının altındaki fiyatlarla termos ve ısıtıcıları sizlere sunuyoruz. Sitemizden termos ve ısıtıcıları inceleyebilir ve uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 1-3 gün arasında kargolanır. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo fırsatına sahip olursunuz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten termos ve ısıtıcılara enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Birimlerimiz