Menu
Alışveriş Sepetim

Temizlik Setleri

Temizlik Setleri

Temizlik Setleri

Temizlik setleri, aynı anda birden fazla özelliğe sahip olan birçok değişik ürünün yer aldığı özel mekanizmalardır. Gerek işlevselliği gerekse kalıcı bir biçimde yüzey ya da başka yerleri temizlemesi nedeniyle kolaylık sağlarlar. Kullanım alanı oldukça geniştir. Set şeklinde satılan bu ürünler sayesinde kusursuz ve kalıcı bir temizliğin sağlanması oldukça kolaydır.

Temizlik Setleri Modelleri

Temizlik setleri birkaç farklı opsiyonda oluşur. Hanımların en çok kullandıklarının başında gelen mop seti bunlardan birisidir. Gri ve siyah renklerin başarılı uyumuyla dikkat çekerler. İki değişik parçadan oluşur. Bunlardan birisi mop iken diğeri ise kovadır. Hazne adı da verilir. Eski sistem sıkma usulleri artık terk edilmiştir. Temizlik setleri arasında büyük bir satış grafiğine sahip olan bu ürünlerde; döner başlık alanı gibi başarılı bir dizayn mevcuttur. Burası, su içine batırılmış olan mopun sıkılacağı yerdir. Bundan dolayı işlevseldir. Mopun ilgili alana yerleştirilmesinin hemen ardından pedal kısmına basmak yeterli olacaktır. Temizlik setleri sayesinde etkili bir temizlik süreci söz konusudur.

Temizlik set ürünleri arasında dikkat çeken bir diğer opsiyon ise bezlerdir. Gerek renk gerekse kullanılan malzeme noktasında farklı alternatifler her daim sunulur. Günümüzde etkili olmasından dolayı en çok tercih edilen ise mikrofiberden üretilmiş olan bezlerdir. Sarı, mavi, kırmızı, lacivert ve bunun gibi daha onlarca değişik renge sahip modeli vardır. Kadifeli bezler, normal bezler, sadece araçların cam kısmında kullanılan bezler dikkat çeker.

Temizlik Setleri Özellikleri

Temizlik setleri özellikleri çok uzun süreli kullanım için uygun olmasından dolayı avantaj anlamına gelir. Hem bez setlerinde hem de vileda setlerinde bu durum söz konusudur. Çünkü çok yüksek kaliteye sahip olan malzemeden yapılmışlardır. Tercih edilmiş olan sert plastik yapı, seneler boyunca tercih edilmesini sağlar.

Temizlik Setleri Fiyatları

En uygun temizlik setleri fiyatları sizi bekliyor. Kaliteyi uzaktan aramayın ve En Ucuz Express ile online satın almayı tamamlayın. Gerek düşük olan ücretlendirme gerekse dayanıklı olan onlarca farklı sete sahip olmak oldukça kolay. Güvenlik sertifikasına sahip, kişisel bilgileri paylaşmayan sitemiz, hızlı kargo fırsatını siz değerli müşterilerimize sunmakta.

Flora 060 Buldozer Temizlik Kovası 14 Litre | ID1340
Ücretsiz Kargo
ÖzelliklerPlastikten imal edilmiştir.BPA içermez.Flora buldozer temizlik kovası ev tipi kullanım başta olmak üzere, iş yerlerinde, işletmelerde ve kurumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Flora temizlik kovasının mop sıkma bölümü mopunuzun oldukça sudan arınmış olmasını sağlayacaktır.Kulplu yapıs..
225,00TL
Vergiler Hariç:225,00TL
Vileda Spino Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti | ID0638 Vileda Spino Otomatik Sıkmalı Temizlik Seti | ID0638
Ücretsiz Kargo
Brand: Vileda
ÖzelliklerZahmetsiz ve kusursuz bir temizlik sağlar.Eski, zorlu ve bir türlü istediğiniz gibi kuruma sağlamayan sıkma yöntemleri yerine otomatik döner başlıklı sıkma sistemi.Tek yapmanız gereken mopunuzu suya batırdıktan sonra püsküllü ucu döner hazneye yerleştirip tek elinizle hafifçe bastırmak.Vil..
292,50TL
Vergiler Hariç:292,50TL
Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti | ID0639 Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti | ID0639
Ücretsiz Kargo
Brand: Vileda
ÖzelliklerZahmetsiz ve kusursuz bir temizlik sağlar.Eski, zorlu ve bir türlü istediğiniz gibi kuruma sağlamayan sıkma yöntemleri yerine pedallı döner başlıklı sıkma sistemi.Hızlı ve etkili temizlik arayanlar için tasarlanmış Vileda turbo pedallı temizlik seti, yuvarlak başlığı ve makinede yıkanabilm..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz