Menu
Alışveriş Sepetim

Sebzelik

Sebzelik

Sebzelik

Sebzelikler mutfakta mutfağınızda ve dolaplarınızda sebze ve meyvelerinize düzenlemenize yardımcı olarak sizleri yiyecek karışıklığının önüne geçiriyor. Farklı sebze ve meyveleri ayrı ayrı konumlandırmanızı sağlayan sebzelikler böylelikle yiyeceklerinizin birbirlerini etkilemesini engelliyor. Ayrıca sebzelikler meyve ve sebzelerinizin göz önünde bulunmasını sağlayarak dolap altlarında unutulmasının önüne geçerek çürümesini engeller.

Sebzelik Modelleri

Mutfağınızda ya da kilerinizde kullanabileceğini sebzelik modelleri plastik, metal, ahşap vb. maddelerden yapılmaktadır. Çekmeceli ya da kapaklı şekilde üretilebiliyor. Tek katlı ya da 2,3,4 katlı modeller mevcuttur. Mutfağınızda, kilerinizde ya da kapalı balkonlarınızda bulundurabilirsiniz. Ahşap sebzelik modelleri doğal yapısıyla mutfağınıza otantik bir görünüm veriyor.

Sebzelik Çeşitleri

Sebzelikler farklı çeşit, boyut ve renklerde üretilmektedirler. Sebze ve meyve koyabilmenizin çok katlı olabilmesi sebebiyle koyabilmenizin yanında konserveleriniz baharatlarınızı da ve diğer mutfak ürünleri araç ve gereçlerinizi koyabilmenize olanak sağlar.

Sebzelik Fiyatları

Sebzelikler ürün malzemesine ve boyutuna göre değişiklik gösterse de cep yakmayan ürünlerdir. Sebzelikleri politikamız gereği sizlere uygun fiyatlara sunmaktayız. Sitemizden sebzelikleri inceleyebilir ve uygun fiyatlara sipariş vererek hemen sahip olabilirsiniz. Siparişleriniz 1ila 3'de kargoya teslim ediyoruz. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizde ürününüzü kargo bedeli olmadan alabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten sebzelikleri enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Birimlerimiz