Menu
Alışveriş Sepetim

Peçetelik ve Dispenserler

Peçetelik ve Dispenserler

Peçetelik ve Dispanserler

Peçete temizlik ve hijyen için ev, işyeri, ofis, yiyecek ve içecek mekanları gibi insanın olduğu her yerde kullanımı gerekli olan önemli bir temizlik malzemesidir. Peçetelerin ve kağıt havluların, peçetelikler ve kağıt havlu dispenserlerine konulması kolay ve hijyenik bir şekilde alınıp kullanılmasını sağlar. Çok fazla insanın lavabolarını kullandığı iş yerleri, kurumlar ve mekanların peçetelik ve kağıt havlu ve dezenfektan dispenserlerine sahip olmaları hijyen açısından önemlidir.

Peçetelik ve Dispanser Modelleri

Çoğunlukla yiyecek ve içecek mekanlarının, iş yerlerinin ve diğer umumi lavabolarda kullanılan dispenserler , çoğunlukla z peçete konularak kullanılır. Z peçete bir tanesi dispenserden çekildiğinde arkasındaki peçetenin ucu dispanserden dışarı çıkar ve kullanılabilir duruma gelir. Peçeteyi alan kişi ardından çıkan peçeteye temas etmediği için hijyenik bir kullanım sunar. Günümüzde dezenfektan dispenserleride kullanımı zorunlu hale gelmiş ürünlerdir. Masaüstü peçetelikleri de restorantlarda en çok kullanılan peçeteliklerdir.

Peçetelik ve Dispanser Çeşitleri

Fotoselli yani sensörlü dispenser çeşitleri kağıtları dispanserin içinde tamamen kapalı şekilde tutuyor. Peçeteyi el ile tutup çekme imkan vermeyen bu dispenserler, hiçbir şeye temas etmeden sensörüne eliniz uzattığınızda bir tane peçete veriyor. Kısa bir bekleme süresi de sunduğu için ardarda çok fazla peçete alımının önüne geçiyor. Bu sebeplere peçete israfını önlüyor. dezenfektan dispenserleride manuel ve sensörlü olarak sunulmaktadır. Sensörlü dispenserler ekstra hijyen sağlamasıyla çokça tercih edilmektedir.

Peçetelik ve Dispanser Fiyatları

Peçetelik ve dispenser fiyatlarında sensörlü dispenserlerde diğerlerine göre fiyat farkı görülmektedir. sensörlü olmayan dispanserler ve peçetelikler fiyatları çok uygun olan ürünlerdir. Peçetelikleri ve her türden dispanserleri sizlere piyasanın çok altında fiyatlara sunuyoruz. Sitemizden peçetelikler ve dispenserleri inceleyebilir ve çok uygun fiyatlara sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizi 1ila 3 gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Belirlenen sepet tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten peçetelikler ve dispenserlere enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Krom Kapaklı Kilitli Cimri WC Dispenser Peçetelik | ID1335 Krom Kapaklı Kilitli Cimri WC Dispenser Peçetelik | ID1335
Ücretsiz Kargo
ÖzelliklerOkul, yurt, ofis, avm, otel, restoran gibi kalabalık ortamların lavabolarında rahatlıkla kullanılabilecek pratik bir üründür. Jumbo tuvalet kağıdı ile uyumludur.Kilitleme mekanizmalıdır.Kapalı tasarımı sayesinde bakterilere karşı koruma sağlar.1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmişti..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
ÖzelliklerOkul, yurt, ofis, avm, otel, restoran gibi kalabalık ortamların lavabolarında rahatlıkla kullanılabilecek pratik bir üründür. Jumbo tuvalet kağıdı ile uyumludur.Kilitleme mekanizmalıdır.Kapalı tasarımı sayesinde bakterilere karşı koruma sağlar.1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmişti..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Krom Klozet Kapak Örtüsü Dispanseri 39x27cm | ID1339 Krom Klozet Kapak Örtüsü Dispanseri 39x27cm | ID1339
Ücretsiz Kargo
ÖzelliklerOkul, yurt, ofis, avm, otel, restoran gibi kalabalık ortamların lavabolarında rahatlıkla kullanılabilecek pratik bir üründür. Klozet kapak örtüsü dispenseri sayesinde klozet kapak örtüleriniz kir, tozdan uzak kalır ve hijyenik bir ortamda korunmuş olur.Dispanseri istenilen yere rahatç..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Krom Paslanmaz Z Katlama Havlu Dispanseri 200'lük | ID1320 Krom Paslanmaz Z Katlama Havlu Dispanseri 200'lük | ID1320
Ücretsiz Kargo
ÖzelliklerKatlamalı kağıt havluluk okul, yurt, ofis, avm, otel, restoran gibi kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilecek pratik bir üründür. Ayrıca mutfak, banyo gibi kağıt havluya ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir.Kapalı tasarımı sayesinde bakterilere karşı koruma sağlar.Sadece ku..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz