Menu
Alışveriş Sepetim

Komidinler

Komidinler

Komidinler

Komidinler, farklı birçok eşyayı muhafaza edebilmek için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Kullanım alanı son derece geniştir. Genellikle komidin denildiği zaman akla yatak odası gelse de, son yıllarda mutfak içlerinde de rahatlıkla tercih edilebildiğini görüyoruz. Değişik malzemeler kullanılarak tasarlanırlar. Hem renk hem de boyut konusunda ilgi çekici opsiyonları mevcuttur. Nerede tercih edileceğine göre seçim yapılmalıdır.

Komidinlerin Özellikleri Neler?

Komidinlerin özellikleri farklı birçok opsiyon ile öne çıkarlar. Bunların başında ise kullanım alanının çok geniş olması gelir. Komidinler artık sadece yatak odasına ait olan bir ürün değil. Bunun haricinde banyo, mutfak ve balkonlarda kullanımı mümkündür. İşlevsel olan komidin ürünleri, aynı zamanda dayanıklıdır. Ortaya çıkabilecek olan kırılma, sararma ve çizilmeye karşı korumalı olması, uzun senelerce kullanımını mümkün kılar. Sert, sağlık açısından sorun teşkil etmeyecek bir malzemeden yapılmışlardır.

Komidinler dört katlı olarak dizayn edilmiş olan ürünlerdir. Bunun kapak kısmının mevcut olması, burada muhafaza edilecek tüm malzemelerin yapısının korunmasını sağlar. Bundan dolayı taze gıdaların da içine koyulması mümkündür. Hem şık hem de estetiktir. Satın alma işleminin hemen ardından demonte bir biçimde size yollanır. Monte edilmesi çok uzun zaman almaz. Komidin renkleri ise farklılık gösterir.

Komidinlerin Modelleri Nasıl?

Komidinlerin modelleri tasarım ve desen konusunda değişik opsiyonlarla öne çıkarlar. Bunların başında rattan olarak bilinen dizayn öne çıkar. Şık olmasının yanı sıra evin her bölümüyle tam bir uyum sağlar. Örgülü Komidinler ise daha değişiktir. Elle örülmüş gibi bir görünümü vardır. Kullanımı son derece basittir. Kapak kısımları sürgülüdür. Çok fazla efor sarf etmeden hemen açılırlar. Şık, güzel görünümlü ve aynı zamanda işlevsel olan komidinler içinde dantel desenine sahip olanlar, hanımların farklı birçok beklentisini karşılarlar.

Komidinler  Fiyatları Çok Ucuz

Komidin fiyatları konusunda hizmet politikamıza uygun olan düşük ücretlendirme söz konusudur. Her daim Enucuzexpress.com olarak piyasanın marka değerine sahip olan firmaların ürünlerini, yüksek olmayan ücretler üzerinden satışa sunuyoruz. Bunun için yapmanız gereken şey çok kolay. Online sitemize erişim sağlayın. Ürünü seçerek sepete ekleyin ve son olarak ödemenizi yapın.

Şenyayla 4553 Örgü Komidin 4 Katlı | ID0462 Şenyayla 4553 Örgü Komidin 4 Katlı | ID0462
Ücretsiz Kargo
Brand: Şenyayla
Özellikler Kafe, lokanta, restoran, otellerde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.Sürgülü kapak sayesinde ekmeklerinizin,bakliyatlarınızın taze kalmasını sağlar. Örgü deseniyle estetik bir yapıya sahiptir.Geniş iç hacmine sahiptir.Demonte olarak gönderilmektedir. Teknik Detaylar Ürün Markas..
590,00TL
Vergiler Hariç:590,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz