Menu
Alışveriş Sepetim

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri

Eviniz çok zor ısınıyor, ısındığında ise bu sefer faturalar cebinizi mi yakıyor. Evinizin ısı yalıtımı hakkında düşünmenizin vakti geldi demektir. Isı yalıtımı evin içindeki ısıyı evin içinde tutarak ve soğuk havayı içeri sızdırmayarak evinizi ısıtırken cebinizin yakmayacaktır.

Doğru Isı Yalıtım Ürününü Seçmek

Teknolojinin ilerlemesi ile bilinçlenmenin getiriyle ısı yalıtımına önem daha da artmakta ve doğru önlemi almak kolaylaşmaktadır. Isı sorununun kaynağını çözdüğünüzde kalan şey gerekli malzemeyi temin edip doğru şekilde uygulamak. Pencerelerden ya da kapı altlarından kaynaklı ısı sorunu yaşıyorsanız çözümünüz çok kolay ve hızlı olacaktır. Cam macunları ya da kapı ve pencere bantları işinizi rahatlıkla görecektir. Eğer hava çıkışının olduğu yer macun ve ya bant için büyükse daha büyük ve kalın malzeme olan ısı yalıtım süngerleri kullanabilirsiniz. 

Isı Yalıtım Ürünleri Çeşitleri

Son dönem yapılarda ısı yalıtım ürünü olarak köpükler tercih edilmektedir. Köpüklerin yanı sıra farklı çeşitlerde uygulanabilen ısı yalıtım ürünü modelleri mevcuttur. Cam yünü, cam köpüğü, taş yünü, mantar levhalar, ahşap lifli levhalar ve seramik yünlü malzemeler de ısı yalıtımı için tercih edilen ürünler arasındadır. Bunların yan sıra pratik çözümler sunan kapı ve pencere bandı, cam macunu da çokça kullanılan ürünler arasındadır.

Isı Yalıtım Ürünleri Fiyatları

Isı yalıtım ürünleri fiyatları ürün çeşidine göre değişkenlik gösterir. Cam macunu ve pencere bantları oldukça ucuz ürünlerdir. Isı yalıtım ürünlerini uygun fiyatlara hemen sipariş vererek evinizi çabucak ısınmasını sağlayabilirsiniz. Vermiş olduğununuz siparişlerinizi 1 ile 3 gün arasında kargoya teslim ediyoruz.. Belirlenen sepet tutarının üstünde ürün sipariş ettiğinizde ücretsiz kargo hakkını yakalarsınız. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz.

Her tür ve çeşitten ısı yalıtım ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Brand: Alezy
ÖzelliklerKapı veya pencerelerin altlarından geçen havayı engellemek amacıyla kullanılır.Yoğun olması sebebiyle gürültü engelleme özelliğine sahiptir.Isı yalıtımı sağlar.Bandlı yapısıyla kolayca sabitlenir.Ustalık gerektirmez.18mm eninde 9mm kalınlığındadır. Teknik Detaylar Ürün Markası Aco..
36,00TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerKapı veya pencerelerin altlarından geçen havayı engellemek amacıyla kullanılır.Yoğun olması sebebiyle gürültü engelleme özelliğine sahiptir.Isı yalıtımı sağlar.Bandlı yapısıyla kolayca sabitlenir.Ustalık gerektirmez. Teknik Detaylar Ürün Markası Acord Ürün TürüKapı - Pencere Ba..
36,00TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerDerby 600 Poliüretan Köpük 750 mlYapıştırma, dolgu ve izolasyon amacıyla kullanılabilir.Küf tutmaz ve su geçirmez özellikledir.Boyayabilirsiniz.Kuruduktan sonra sertleşen köpük kesilebilir, zımpara yapılabilir ve üzerine sıva yapılabilr.Sağlık Sektöründe, temizlik sektöründe, gıda sektörün..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerPeteklerin üstüne koyulan ısı tasarruf ürünüdür.Açılır kapanır sistemle dilediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.75cmden 140 cme kadar uzayabilmektedir.Isı yalıtımı sağlar.Tül ve perdelerinizin sararmasını engeller.Ustalık gerektirmez.2 adet suluk-oda nemlendirici hediyemizdir. Teknik De..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerKapı eşik veya altlarından geçen havayı engellemek amacıyla kullanılır.Yoğun olması sebebiyle gürültü engelleme özelliğine sahiptir.Isı yalıtımı sağlar.Bandlı yapısıyla kolayca sabitlenir.Ustalık gerektirmez. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Türüİzolasyon Süngeri..
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerKapı eşik veya altlarından geçen havayı engellemek amacıyla kullanılır.Yoğun olması sebebiyle gürültü engelleme özelliğine sahiptir.Isı yalıtımı sağlar.Bandlı yapısıyla kolayca sabitlenir.Ustalık gerektirmez. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün Türüİzolasyon SüngeriÜrün Eba..
6,44TL
Vergiler Hariç:6,44TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerPencerelere monte edilerek sineklerin girişini engeller.75x125 cm ebatındadır.Dilediğiniz ebatlarda kesebilirsiniz.Pencerenin açılmasını veya kapatılmasını engellemez.Yapışkanlı yapısıyla kolayca yapıştırılır.Ustalık gerektirmez. Teknik Detaylar Ürün Markası Sintak Ürün TürüPen..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz