Menu
Alışveriş Sepetim

Hurçlar

Hurçlar

Hurçlar

Dolaplarımızın ve evimizin her daim düzenli görünmesini isteriz. İstediğimiz düzenin devamlığını sağlayacak en önemli yollardan biri de evdeki kullanmadığımız elbiselerimizi ve eşyalarımızı görünen ortamlardan kaldırmaktır. Hurçlar dönem dönem kullanmadığımız kıyafetlerimizi ve yorganbattaniyehavlu gibi diğer eşyalarımızı muhafaza ederek dolaplarımızın ve evimizin daha düzenli ve toplu görünmesini sağlar. Hurçlar fazla eşya depolayıp az yer kapladığı için çokça tercih edilir.  Genelde kare, dikdörtgen ya da daire şeklinde kullanıcıların hizmetine sunulan hurçlar, eşyalarımızı yerleştirdiğimizde baza altına veya dolap üstüne koymak için idealdir.

Hurç Modelleri

Mevsim değişimlerinde kullanmayacağımız kıyafetlerimizi kaldırmak için çok farklı model ve seçenekte hurçlar mevcuttur.  Fermuarlı hurçlarvakumlu hurçlar çeşitli boyut ve şekillerde kullanıcılara sunuluyor. Yorgan, battaniye, yastıklarınız gibi büyük ebatlı eşyalarınızı kaldırmak istediğinizde ise büyük ebatlı yorgan hurçlarını kullanabilirsiniz. Vakumlu hurç modelleri ise eşyalarını koyduktan sonra hurç içindeki havayı bir makine ile çekerek hurcun kapladığı alanı büyük ölçüde azaltabilir ve hurcunuzu koyacağınız baza altı, dolap üstü vb. yerlerde alandan tasarruf edebilirsiniz.

Hurç Çeşitleri

Hurçlar ürün malzemesi olarak hasırpvcbez ve pamuklu çeşitlere sahiptir. Hurçlarda çok küçük boyutlardan büyük boyutlara kadar geniş seçeneklerde mevcuttur. Kullanım şeklinize ve eşyalarınıza göre istediğiniz boyut ve tarzda hurcu kullanabilirsiniz.  Kutu hurçlar sabit bir biçime sahip olduğundan şekillendirilmesi olası değildir. vakumlu hurçlarda eşyalarını yerleştirdikten sonra kapladığı alanı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Büyük yorganlarınızı, battaniyeleriniz, yastıklarınızı, yatak örtülerinizi ve çok sayıda kıyafetinizi koyabileceğiniz vakumlu hurcun içindeki havayı elektrikli süpürge ile çok kolay bir şekilde çekerek büyük ölçüde alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Hurç Fiyatları

Hurçları sizlere ortalamanın altında uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Evinizi ve dolaplarınızı düzene sokacak ve karışıklığı önleyecek olan hurçlara fazla çeşit ve seçeneklerle uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Siparişlerinizi 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatını yakalarsınız. Kredi kartınızla ya da Havale-EFT yolu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her tür ve çeşitten hurç ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Birimlerimiz