Menu
Alışveriş Sepetim

Ekmeklikler

Ekmeklikler

Ekmeklikler

Sofralarımızın vazgeçilmezlerinden birisi olan ekmek, aynı zamanda zengin mutfak kültürümüzün dikkat çekici bir parçasıdır. Her öğünde tüketilen ekmeklerin, başarılı bir biçimde muhafaza edilebilmesi çok büyük önem arz eder. Ekmeklikler bunun için tasarlanmışlardır. Farklı malzemelerden üretilirler. Hem açık hem de kapalı şekilde dizayn edilmiş olan türleri vardır. Evlerde estetik açıdan da bir şıklık katan ekmeklikler, bundan dolayı işlevsel ürünlerdir.

Ekmeklik Çeşitleri Nelerdir?

Ekmeklik, gerek ev mutfaklarında gerekse restoranlarda olmaza olmaz bir üründür. Sofralarımızın baş tacı olan ekmeğin başarılı bir biçimde muhafaza edilmesini sağlar. Aynı zamanda onun taze kalması, ekmeklikler ile çok kolaydır. Birden çok modeli sayesinde, zevkinize uygun bir seçim yapılması mümkündür. Genel manada kapalı ve açık olmak üzere iki türü vardır.

Kapalı ekmeklik çeşitleri tam koruma sağlarlar. Çünkü bunun ön kısmında yukarıda aşağıya inen bir plastik alan vardır. Böylelikle ekmeğin muhafazası mümkündür. Aynı zamanda çok şıktır. Başarılı bir el işçiliğinin ürünüdür. Hasır desenlidir. Değişik mutfaklarla harika bir uyumun ortaya çıkmasını sağlar. Kullanımı basittir.

Ekmeklikler içinde öne çıkan bir diğer model ise melaminden imal edilmiş olandır. Estetik kaygıları olan hanımlar için idealdir ve onların beğenilerine tam bir yanıt verir. Kayıt şeklinde tasarlanmıştır. Her iki ucunda, kullanan kişinin rahatlıkla kavrayabilmesi için özel tutamaç alanları vardır. Rengi beyazdır. Her sofrada çok şık durur.

Ekmeklik Modelleri Nasıldır?

Ekmeklikler gerek melamin gerek plastik olarak bilinen iki değişik malzemeden ayrı ayrı bir biçimde üretilmişlerdir. Her iki modelde de öne çıkan şey kalitedir. Çünkü tercih edilmiş olan malzeme her anlamında birinci sınıftır. Üstelik gıdayla teması noktasında bir sorun yoktur. Dayanıklı ve hafif bir üründür. Elde ya da makine içinde dilediğiniz gibi yıkayabilirsiniz.

Ekmeklikler Uygun Fiyata Satışta

Ekmeklik fiyatları, ürünün kalitesi göz önünde bulundurulduğu zaman hiçbir şekilde yüksek değil. Maddi açıdan büyük avantaj elde etmek çok kolay. Bunun için online siteye erişim sağlayın. Enucuzexpress.com ile ucuza kaliteli ürün satın almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Aynı gün içinde kargoya verilen ürünler, kısa sürede elinizde olacaktır.

Plastart OR-160 Rattan Desenli Komidin 4 Katlı | ID0562 Plastart OR-160 Rattan Desenli Komidin 4 Katlı | ID0562
Ücretsiz Kargo
Brand: Irak Plastik
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır. Seramik, cam ve porselen gibi muadillerine göre daha hafif ve dayanıklıdır.Kapağı sayesinde gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlar.4 katlıdır.Demonte olarak gönderilmektedir, kolay kuruluma sahiptir.Rattan desenli yapısıyla estet..
323,70TL
Vergiler Hariç:323,70TL
Brand: Şenyayla
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır. Seramik, cam ve porselen gibi muadillerine göre daha hafif ve dayanıklıdır.Kapağı sayesinde gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlar.Hasır desenli yapısıyla estetik bir görünüme sahiptir.Gıda ile teması herhangi bir sorun teşkil et..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz