Menu
Alışveriş Sepetim

Cam Mutfak Ürünleri

Cam Mutfak Ürünleri

Cam Mutfak Ürünleri

Cam mutfak ürünleri  yiyecek ve içeceklerinizi sağlık bir şekilde saklayabileceğiniz aklınıza gelebilecek her türde ve şekilde olabilecek mutfak malzemeleridir. Ürünlerinizi güvenle saklayabileceğiniz cam mutfak ürünleri mutfaklarda hijyen sebebiyle çokça tercih edilir. 

Cam Mutfak Ürünleri Modelleri

Cama kolayca şekil verilebildiği için aklınıza gelebilecek her türde cam malzemeyi bulabilmeniz mümkündür. Mutfak gibi büyük küçük bir çok eşyanın bulunduğu alanda cam malzemeler oldukça yer kaplar. Cam tabaklardan, cam surahilere, cam saklama kaplarından cam kaselere ve daha bir çok cam mutfak ürünü farklı boyutlarda ve ve şekillerde sizlere sunulmuştur.

Cam Mutfak Ürünleri Çeşitleri

Cam mutfak ürünleri çoğunlukla şeffaf olduğu gibi renkli cam mutfak ürünleri de mevcuttur. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde cam tepsiler, cam yağdanlıklar mutfaklarda çokça tercih edilen ürünlerdir. Buzdolabında kullanabileceğiniz her boyuttaki cam saklama kaplarına zeytin, peynir ve diğer yiyeceklerinizi koyabilir ve sağlıklı şekilde saklayabilirsiniz.

Cam Mutfak Ürünleri Fiyatları

Cam mutfak ürünleri genel itibariyle pahalı ürünler değillerdir. Sitemizde piyasa fiyatının çok altına istediğiniz cam mutfak ürününe kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her türden ve çeşitten cam mutfak ürünlerini uygun fiyattan sipariş verebilirsiniz.. Siparişlerinizi 1 ila 3 içerisinde kargoya gönderiyoruz. Belirlenen sepet tutarının üzerindeki siparişlerinizde ürününüzü kargo bedava fırsatı ile alabilirsiniz. Kredi kartınızla ya da havale-EFT yolu ile ödeme seçenekleri mevcuttur.

Her tür ve çeşitten cam mutfak ürünlerine enucuzexpress.com aracılığı ile ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.1000 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün M..
7,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.190cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
4,50TL
Vergiler Hariç:4,50TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.210ml ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
4,90TL
Vergiler Hariç:4,90TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretim veya bazen ithal olabilir370 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak..
6,25TL
Vergiler Hariç:6,25TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Kalitelidir660 cc Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün ModeliKavanozE..
7,00TL
Vergiler Hariç:7,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.720 cc ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mo..
7,50TL
Vergiler Hariç:7,50TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.30 ml ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
3,75TL
Vergiler Hariç:3,75TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerCam malzemeden üretilmiştir.Kapağı metalden imal edilmiştir.    Yerli üretimdir.40 ml ebatındadır.Gıda ile teması uygundur.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Diğer Ürün MateryaliKavanoz : CamKapak : MetalÜrün Mod..
3,75TL
Vergiler Hariç:3,75TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerNew Life Cam Demlik 900 mlCam gövdesi ile lezzetli çaylar demleyebilirsiniz.Filtresi paslanmaz çeliktir.900 ml kapasitesi vardır.Renkler: Beyaz siyah, pembe Teknik Detaylar Ürün Markası New LifeÜrün ModeliCLKN-1404 Cam DemlikÜrün Kapasitesi900 mlÜrün Boyutu12,5 cm yükseklikRenk Se..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Brand: Paşabahçe
ÖzelliklerPlastik Kapaklı Yuvarlak Borcam Tencere 2100ccCamda üretilmiştir.Kapağı plastiktir.Sağlığa zararı yoktur.Gıda temasına uygundur.Sunum ve gıda saklamak için kullanılabilir.Sofralarınıza şıklık katar.Ürün ölçüsü 2100 cc'dir. Teknik Detaylar Ürün Markası PaşabahçeÜrün Modeli590..
98,00TL
Vergiler Hariç:98,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerElma RendesiMeyve püresi yapmak için idealdir.Bebeğiniz için sağlıklı meyve püreleri hazırlayabilirsiniz.Püre haline getirdiğini meyveler besin değerlerini korur.Elmanın yanında şeftali portakal havuç vb. gıdaları da rendeleyebilirsiniz.Cam malzemeden üretilmiştir.Gıda temasına uygundur.Sa..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerSelka 500.140 Desenli Yağlık 1500 ccCamdan üretilmiştir.Cam üzeri kaplamalıdır.Şık görünümlü cam şişede yağınızı ya da sirkenizi saklayabilirsiniz.Estetik görünümüyle mutfağınıza şıklık katar.Ürün ölçüsü: 1500 cc'dir. Teknik Detaylar Ürün Markası SelkaÜrün Modeli500.140Ürün ..
19,50TL
Vergiler Hariç:19,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz