Menu
Alışveriş Sepetim

Banyo ve Lavabo Gereçleri

Banyo ve Lavabo Gereçleri

Banyo ve Lavabo Gereçleri

Banyo ve lavabo gereçleri, farklı birçok işlem için kullanılan, değişik malzemelerden yapılmış olan ürünlerden oluşurlar. Birden fazla işlevi söz konusudur. Temizlik bunların başında gelir. Aynı zamanda bu gereçler, banyoda kullanılan birtakım aparatların saklanması için de tercih edilirler.

Banyo ve Lavabo Gereçleri Çeşitleri Nelerdir?

Banyo ve lavabo gereçleri arasında yer alan birçok değişik ürünün bir set halinde satıldığı tür çok büyük bir kolaylık sağlar. 4 tane parçadan oluşur. Bunlardan birisi diş fırçalığıdır. Kullanım sonrasında sap kısmı alta gelecek şekilde bu ürünün içine konulur. Banyo ve lavabo gereçleri çerçevesinde satışa sunulmuş olan setin içeriğinde aynı zamanda pamukluk da vardır. Üst kısmı açık olmasından dolayı rahatlıkla  pamuğun alınması ve kullanılması mümkündür. Temizliğin vazgeçilmezlerinden birisi olan sabunların, mutlaka özel bir alanda muhafaza edilmesi gerekiyor. Buna uygun tasarıma sahip olan ürün sette dikkat çeker. Zemin kısmında iki tane geniş delik vardır. Böylelikle sabunun suyu ilgili yerden süzülür ve bir dahaki kullanımda kuru olmasını sağlar.

Banyo ve lavabo gereçleri aynı zamanda sabunluktan da oluşur. Sıvı sabun tercih eden kişiler için ergonomik bir biçimde tasarlanmıştır. Üzerinde yer alan ve özel sistemle çalışan bir piston kısmı vardır. İlgili bölüme hafifçe bastığınız zaman uç kısmından sıvı sabunun akıtılması kolaydır. Böylelikle tasarruf ederek, sadece ihtiyacınız olanını kullanabilirsiniz. Banyo ve lavabo gereçleri ayrıca tek tek olarak da satılır.

Banyo ve Lavabo Gereçleri Modelleri Nelerdir?

Banyo ve lavabo gereçleri modelleri gerek rahat kullanım gerek ergonomik olma gibi iki temel kritere göre üretilmişlerdir. Hanımların her anlamda estetiğe çok büyük önem vermeleri unutulmamıştır. Bundan dolayı şık olan tasarımıyla beklentileri karşılar. Birinci sınıf malzemeden üretilmişlerdir. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım avantajını sağlar.

Banyo ve Lavabo Gereçleri Fiyatları Nasıl?

Banyo ve lavabo gereçleri ücretleri son derece makul. Yüksek olmayan ücretler, hem ürünlerin türüne hem de ebatına göre farklılık gösterir. Bu sayede makul bir fiyatlandırma Enucuzexpress.com tarafından sizlere sunulur. Hızlı kargo seçeneği sayesinde satın aldığınız gereç en kısa sürede elinizde olacak.

Özellikler1. sınıf kaliteli plastikten imal edilmiştirLavabo giderinize tıkayıcı malzemelerin kaçmasını engeller.Farklı lavabolar ile uyumludur.Paket içeriğinde 1 adet büyük, 1 adet küçük olmak üzere 2 adet tıpa barındırır. Teknik Detaylar Ürün Markası Yelmen Plastik Ürün Materyal..
2,93TL
Vergiler Hariç:2,93TL
Brand: Lalezar
Özellikler1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmiştİR.Metal yapısıyla estetik bir görünüme sahiptir.Paslanmaz yapıdadır.3 katlıdır.Demonte olarak gönderilmektedir, kolay kuruluma sahiptir.Vidaları sayesinde dilediğiniz yere montalayabilirsiniz, aparatları kutu içerisindedir. Teknik Detaylar Ürün ..
97,50TL
Vergiler Hariç:97,50TL
Brand: Lalezar
Özellikler1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmiştİR.Metal yapısıyla estetik bir görünüme sahiptir.Paslanmaz yapıdadır.2 katlıdır.Demonte olarak gönderilmektedir, kolay kuruluma sahiptir.Vidaları sayesinde dilediğiniz yere montalayabilirsiniz, aparatları kutu içerisindedir. Teknik Detaylar Ürün ..
78,00TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Brand: Lalezar
Özellikler1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmiştirMetal yapısıyla estetik bir görünüme sahiptir.Paslanmaz yapıdadır.2 katlıdır.Demonte olarak gönderilmektedir, kolay kuruluma sahiptir.Vidaları sayesinde dilediğiniz yere montalayabilirsiniz, aparatları kutu içerisindedir. Teknik Detaylar Ürün M..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Brand: Lalezar
Özellikler1. sınıf kaliteli metaldan imal edilmiştirMetal yapısıyla estetik bir görünüme sahiptir.Paslanmaz yapıdadır.3 katlıdır.Demonte olarak gönderilmektedir, kolay kuruluma sahiptir.Vidaları sayesinde dilediğiniz yere montalayabilirsiniz, aparatları kutu içerisindedir. Teknik Detaylar Ürün M..
78,00TL
Vergiler Hariç:78,00TL
Brand: Irak Plastik
Özellikler1. sınıf kaliteli plastikten imal edilmiştir.Banyo ve tuvaletlerinizde kullanabileceğiniz ergonomik bir üründür.2 parçadan oluşmaktadır.Penguen görünümlüdür.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Irak Plastik Ürün Materyali1. Sı..
18,07TL
Vergiler Hariç:18,07TL
Brand: Irak Plastik
Özellikler1. sınıf kaliteli plastikten imal edilmiştir.Banyo ve tuvaletlerinizde kullanabileceğiniz ergonomik bir üründür.Gülen surat emojilidir.2 parçadan oluşmaktadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Irak Plastik Ürün Materyali1. ..
12,87TL
Vergiler Hariç:12,87TL
Brand: Irak Plastik
Özellikler1. sınıf kaliteli plastikten imal edilmiştir.Banyo ve tuvaletlerinizde kullanabileceğiniz ergonomik bir üründür.Bebeğinizi tuvalete alıştırmada kullanabilirsiniz.Ergonomik yapıdadır.Dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanıma sahiptir. Teknik Detaylar Ürün Markası Irak Plastik..
16,58TL
Vergiler Hariç:16,58TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz