Menu
Alışveriş Sepetim

Bahçe Çitleri

Bahçe Çitleri

Bahçe Çitleri

Yatay olarak tasarlanmış olan, aralıkları eşit bir biçimde tasarlanmış, bahçelerin çevresinde kullanılan ürünlere çit adı verilir. Bahçe çitleri sadece müstakil olarak bilinen yapılarda tercih edilmez. Aynı zamanda apartman duvarları yerine de kullanımı mümkündür. Ortamı çok modern ve şık göstermesinin yanı sıra, aynı zamanda çevrelediği alana girişi de engeller. Bundan dolayı işlevsel bir yapısı vardır.

Bahçe Çitleri Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe çitleri son derece başarılı ve aynı zamanda estetik kusurlardan uzak bir biçimde tasarlanmışlardır. Kullanımı ve montesi çok kolaydır. Çünkü alt kısmında iki farklı ayak yer alır. Bunların ucu sivridir. Gerek toprak gerekse çim alanda tercih edilmesi, büyük bir kolaylık demektir. Bunun yanı sıra her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Sararma gibi özellikle güneş ışınlarının yoğun olduğu anlarda ortaya çıkan durum görülmez. Her daim ilk günkü renk ve parlaklığını muhafaza eder.

Bahçe çitleri kırılma ve çizilme gibi durumların yaşanmasının önüne geçer. Birden çok renk opsiyonuyla dikkat çeker. Bunların içinde en fazla tercih edilenlerin başında beyaz renk gelir. Hem kış hem de yaz ayları için idealdir. Birbirine geçmeli olan yapısı vardır. Bahçe çiti seti içinde 4 tane çit yer alır. Bunların tümü çok kısa süreli bir işlem sayesinde hemen birbirine geçer. Böylelikle ilgili alanı rahatlıkla çevrelemiş olursunuz. Çok dayanıklı olmasından dolayı uzun yıllara meydan okumaktadır.

Bahçe Çitleri Modelleri Nelerdir?

Bahçe çitleri modelleri, renk ve tasarım çerçevesinde değişik opsiyonlardan oluşur. Beğenilere göre çok geniş bir skala mevcuttur. Bunların tümünde kullanılan kaliteli malzeme A sınıf olarak tanımlanmış plastiktir. Bahçe çitleri; bitki ayrımı yapabilmek için kullanılır. Güllerinizi ve karanfillerinizi bu şekilde ayırabilirsiniz. Aynı zamanda bahçe ve ağaçlar arasında tercih edilir. Bahçe sınırlarını bununla belirleyebilirsiniz.

Bahçe Çitleri Fiyatları Nasıl?

Bahçe çiftleri fiyatları makul olmasının yanı sıra ürünlerin kalitesine göre oldukça düşüktür. Enucuzexpress.com sayesinde satın alma işlemini, yüksek olmayan fiyatlar üzerinden hemen yapın. Bunun yanı sıra kargo sisteminin hızlı olması sayesinde günlerce beklemenize hiçbir şekilde gerek kalmayacak. Bu fırsatı kaçırmayın.

Brand: Irak Plastik
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 59cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uz..
165,00TL
Vergiler Hariç:165,00TL
Brand: Poliwork
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 36cmdir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uzu..
209,00TL
Vergiler Hariç:209,00TL
Brand: Poliwork
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 59cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uz..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
Brand: Şenyayla
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 86cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uz..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Şenyayla
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 60cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uz..
139,00TL
Vergiler Hariç:139,00TL
Brand: Şenyayla
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.4 adet olarak gönderim yapılmaktadır.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 76cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uz..
99,00TL
Vergiler Hariç:99,00TL
Brand: Şenyayla
ÖzelliklerKırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır.Bahçe, ağaç, çiçek veya bitkileri ayrımlarını çevrelemek için kullanıma uygundur.Sivri ucu sayesinde toprağa batırmaya uygundur.1 çit uzunluğu 60cm'dir.Birbirine geçmelidir.Dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanıma sahiptir. Tekn..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz