Menu
Alışveriş Sepetim

Alezy

Brand: Alezy
Özellikler3 Katlı Döner Toplu Kedi OyuncağıTopları seslidir.3 farklı katıyla farklı farklı kedilerin aynı oyuncağı kullanması sağlanır.Renkli toplar sayesinde kedinizin ilgisini çeker.Plastikten imal edilmiştir. Teknik Detaylar Ürün Markası Alezy Ürün MateryaliPlastikÜrün ModeliD..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Brand: Alezy
Özellikler4 Katlı Döner Toplu Kedi OyuncağıTopları seslidir.4 farklı katıyla farklı farklı kedilerin aynı oyuncağı kullanması sağlanır.Renkli toplar sayesinde kedinizin ilgisini çeker.Plastikten imal edilmiştir. Teknik Detaylar Ürün Markası Alezy Ürün MateryaliPlastikÜrün ModeliD..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Brand: Alezy
Özellikler502 güçlü yapıştırıcı.Plastik, ahşap, metal, kauçuk vb tüm yüzeylerde etkin yapıştırma sağlar.Kapağı sayesinde uzun süreli kullanıma sahiptir.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.Ürün üzerindeki ambalaj, etiketler ve renkler üretici firmanın dönemsel reklam değişiklileri sebeb..
13,50TL
Vergiler Hariç:13,50TL
Brand: Alezy
Özellikler Kafe, lokanta, restoran, otellerde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.Kırılmalara, çizilmelere, sararmalara karşı dayanıklıdır. Seramik, cam ve porselen gibi muadillerine göre daha hafif ve dayanıklıdır.Makinede yıkamaya uygundur.Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Teknik Detaylar..
11,00TL
Vergiler Hariç:11,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerDüşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.Elastik yapısıyla uzun süre sağlam kalır.Dolgu amaçlı kullanım için uygundur.Çatlama, sararma, solma yapmaz.Ürün üzerindeki ambalaj, etiketler ve renkler üretici firmanın dönemsel reklam değişiklileri sebebiyle farklılıklar gösterebilir. Tekni..
24,00TL
Vergiler Hariç:24,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerYüksek viskoziteli cyanoacrylate bazlı, aktivatör ile yapışan ve mükemmel sonuç veren bir yapıştırıcı setidir.Plastik, ahşap, metal, kauçuk vb tüm yüzeylerde etkin yapıştırma sağlar.Ahşap parçaların montaj ve tamiratında, mdf, kauçuk, deri, plastik yüzeylerde ve hızlı yapışma istenen her y..
29,50TL
Vergiler Hariç:29,50TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerÇok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.Elastik yapısıyla uzun süre sağlam kalır.Dolgu amaçlı kullanım için uygundur.Çatlama, sararma, solma yapmaz.Ürün üzerindeki ambalaj, etiketler ve renkler üretici firmanın dönemsel reklam değişiklileri sebebiyle farklılıklar gösterebilir. Teknik Det..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Alezy Bahçe Masa Takımı 90x150 Camlı Masa + 6 Adet Koltuk | ID1346 Alezy Bahçe Masa Takımı 90x150 Camlı Masa + 6 Adet Koltuk | ID1346
Ücretsiz Kargo
Brand: Alezy
Özellikler Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Rattan dokulu yüzey sayesinde isteğe bağlı camsız da kullanılabilir.Antistatik özellik taşıdığından dolayı kolay kir tutmaz. Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar. UV Koruma sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez. Sert hav..
6.500,00TL
Vergiler Hariç:6.500,00TL
Alezy Santana Minderli 4 Kişilik Bahçe Oturma Grubu + Sehpa | ID1348 Alezy Santana Minderli 4 Kişilik Bahçe Oturma Grubu + Sehpa | ID1348
Ücretsiz Kargo
Brand: Alezy
Özellikler Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Demonte olarak gönderilmektedir.Antistatik özellik taşıdığından dolayı kolay kir tutmaz. Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar. UV Koruma sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez. Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayan..
2.750,00TL
Vergiler Hariç:2.750,00TL
Alezy Santana Minderli 5 Kişilik Bahçe Oturma Grubu + Sehpa | ID1347 Alezy Santana Minderli 5 Kişilik Bahçe Oturma Grubu + Sehpa | ID1347
Ücretsiz Kargo
Brand: Alezy
Özellikler Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Demonte olarak gönderilmektedir.Antistatik özellik taşıdığından dolayı kolay kir tutmaz. Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar. UV Koruma sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez. Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayan..
2.950,00TL
Vergiler Hariç:2.950,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerDış etkenlere karşı dayanıklıdır.Kuvvetli yapışkana sahiptir, bu sayede yapıştırma sonrası çıkma, deforma olma gibi durumlar söz konusu değildir.10 Metre uzunluğundadır.Kolay uygulanmaktadır.Dilediğiniz uzunlukta keserek kullanabilirsiniz. Teknik Detaylar Ürün Markası AyınTa..
10,00TL
Vergiler Hariç:10,00TL
Brand: Alezy
ÖzelliklerDış etkenlere karşı dayanıklıdır.Kuvvetli yapışkana sahiptir, bu sayede yapıştırma sonrası çıkma, deforme olma gibi durumlar söz konusu değildir.5 Metre uzunluğundadır.Kolay uygulanmaktadır.Dilediğiniz uzunlukta keserek kullanabilirsiniz. Teknik Detaylar Ürün Markası AyınTap..
8,00TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 170 (15 Sayfa)
Whatsapp Birimlerimiz